Collagenics skład cena efekty Ciesz się zdrową i jędrną skórą!

collagenics
0
(0)

W ostatnim czasie preparaty kolagenowe podbijają rynek kosmetyczny zapewniając wyjątkowe efekty w zakresie poprawy stanu skóry, włosów i paznokci a nawet skutecznego zahamowania procesów starzenia się naskórka.

Czy kolagen to prawdziwy fenomen?

Kolagen to jeden z rodzajów białka, z którego zbudowane są tkanki ludzkiego oraz zwierzęcego organizmu. Odpowiada głównie za sprężystość i elastyczność skóry oraz odnawianie się tkanek. Z biegiem lat ludzki organizm traci umiejętność samodzielnej produkcji kolagenu i już po upłynięciu dwudziestu pięciu lat życia zaczynają się pojawiać pierwsze jego ubytki.

Od czasu laboratoryjnego zbadania właściwości kolagenu naukowcy wciąż pracują nad stworzeniem bezpiecznego dla ludzkiego organizmu preparatu, który uzupełniałby skutecznie jego braki a nawet stymulował bądź przywrócił jego produkcję. W początkowej fazie na rynek kosmetyczny trafiły preparaty , które zawierały w składzie kolagen pozyskiwany z białka zwierzęcego. Ze względu na różniącą się strukturę zwierzęcego białka kolagenowego od białka człowieka kuracja z ich wykorzystaniem przynosiła rezultaty ale nie tak widoczne jakich się spodziewano.

collagenics

Dopiero przełomem na rynku kosmetycznym stało się odkrycie polskich naukowców, którym udało się pozyskać kolagen z białka rybiego. Jego właściwości są bardzo podobne do kolagenu ludzkiego więc bardzo dobrze przyswajany jest przez organizm i szybko uzupełnia pojawiające się w nim ubytki.

Naturalny kolagen dostępny w dzisiejszej sprzedaży pod nazwą kolagenu aktywnego zrewolucjonizował całą branżę kosmetyczną i stał się numerem jeden pośród środków dostępnych na współczesnym rynku. Zarówno przeprowadzone badania naukowe jak również opinie osób które zdecydowały się na kurację z zastosowaniem aktywnego kolagenu pozyskiwanego z białka rybiego poświadczają skuteczność pod postacią nie jedynie poprawienia się jędrności tkanki skórnej ale również zahamowania procesów jej starzenia.

Collagenics tabletki uzupełniające ubytki kolagenu

collagenics

 

Collagenics to innowacyjny produkt, który odżywia skórę i powoduje jej regeneracje. Zregenerowana skóra jest pobudzona do syntezy kolagenu, dzięki temu odzyskuję jędrność i sprężystość.

Collagenics Official

Collagenics skład

 • Kolagen
  Skutecznie minimalizuje zmarszczki i chroni skórę przed powstawaniem nowych
 • L-argininami
  Bierze udział w produkcji kolagenu, efektownie nawilża skórę i pomaga odbudowywać uszkodzoną barierę lipidową
 • Maca
  Może przyśpieszać proces syntezy kolagenu. Dodatkowo spowalnia proces starzenia się skóry, poprzez zawartość antyoksydantów
 • Magnez oraz zielona herbata
  Przeciwutleniacze o działaniu antyoksydacyjnym tworzące zdrowy wygląd skóry
 • Kwas hialuronowy
  Głęboko nawilża skórę, ujędrnia ją, tworzy na jej powierzchni barierę, która zatrzymuje wilgoć a także odmładza
 • Ekstrakt z palmy sabałowej
  Pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji skóry

Collagenics dawkowanie

Należy suplementować po jednej pastylce dwa razy w ciągu dnia.

Collagenics : CENA

Collagenics efekty

 • Odżywiona cera
 • Braki kolagenu uzupełnione
 • Jędrna i odmłodzona cera

Collagenics działanie

Preparat Collagenics wpływa kompleksowo na skórę, w jakiej rozpoczął się proces starzenia. W pierwszej kolejności doskonale regeneruje cerę, staje się ona bardziej odżywiona i jędrna. Preparat sprawia, że nawilżenie skóry jest lepsze, jak również poprawia się jej sprężystość.

collagenics

Pozyskiwana z białka rybiego kolagen polecany jest sprzedaży w różnych postaciach. Wytwórcy oferują zarówno kolagen w tabletkach, w postaci żelowej jak i kolagen płynny. Stosowany we wszystkich postaciach nie przechodzi procesu metabolizmu ani nie jest wydalany co potwierdza że prawie w stu procentach wchłaniany jest przez organizm. Tak olbrzymia dawka kolagenu przyswajana w niezwykle szybkim tempie uzupełnia pojawiające się z wiekiem braki skutecznie poprawiając stan skóry.

W związku z tym, że białko kolagenowe posiada także olbrzymi wpływ na strukturę włosów można również poddać się kuracji poprawiającej ich kondycję. W sprzedaży można również bez problemu znaleźć kolagen do włosów, którego użycie tak samo jak w przypadku tkanki skórnej gwarantuje spektakularne efekty. Preparaty z białkiem kolagenowym zalecane są do stosowania nie tylko w celu poprawy struktury włosa ale także wstrzymują wypadanie włosów nawet łysienie plackowate. Stosuje się je podobnie jak maski nakładając na czyste włosy i po upływie niespełna pół godziny spłukując.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

About Post Author

You Might Also Like