SperMAX Control koniec ze wstydem z powodu zbyt wczesnego finiszu

spermax control
4.7
(3)

Przedwczesny wytrysk obecnie jest niezwykle popularnym zjawiskiem. Zalicza się go do podstawowych seksualnych dysfunkcji naszych czasów.

Sytuacja ta może występować bez względu na wiek mężczyzny, nawet u bardzo doświadczonych. W większości przypadków to kłopot natury psychicznej. Mężczyźni bardzo często nawet podświadomie obawiają się zbliżenia, czując jednocześnie niepokój a także stres. Byłoby więc dobrze uprzednio zadbać o sprzyjającą atmosferę i większy relaks.

Jak już wspomniano powyżej przedwczesny wytrysk dotyka mężczyzn niezależnie od wieku. Liczne badania i dane kliniczne potwierdzają, że tak samo często zdarza się on młodym mężczyzna jak oraz starszym panom. Przedwczesny wytrysk powiązany jest także z ubytkiem serotoniny. Jest to choroba która przydarza się w każdym wieku.

SperMAX Control

SperMAX Control to suplement diety, którego skład oparty jest tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach. Podstawowym zadaniem produktu jest wspomaganie życia seksualnego. SperMAXControl występuj w formie łatwych do połknięcia tabletek. Zawiera on całą masę naturalnych substancji zwiększających seksualne możliwości, oraz obfitość wytrysku. Tak doskonały efekt uzyskano łącząc ze sobą szereg roślinnych składników z wielu kontynentów.

SperMAX Control skład

SperMAX Control to preparat w tabletkach, który zawiera masę składników, mających wspomóc życie seksualne. Seks będzie trwał dłużej, a wytrysk mocniejszy. Tak doskonały efekt uzyskano łącząc ze sobą szereg znanych substancji roślinnych z wielu kontynentów. Składniki aktywne produktu to głównie ekstrakty z roślin, dlatego są całkowicie bezpieczne.

 • L-arginina – Pomaga wzmocnić erekcję oraz poprawić krążenie. Dzięki temu może wpływać korzystnie na wzmocnienie erekcji i poprawe doznań seksualnych.
 • Żeń-szeń – Bardzo Dobrze poprawia sprawność seksualną, powoduj ąc rozszerzenie naczyń krwionośnych, niezbędne do wytworzenia mocnej i trwałej erekcji.
 • Żeń-szeń indyjski – Wpływa na poziom libido, wspomagając produkcję hormonów, testosteronu a takżei nasienia.
 • Żeń-szeń brazylijski Suma – roślina pochodząca z lasów deszczowych Ameryki Płd. wpływa na poziom głównego męskiego androgenu we krwi. Zwiększa popęd płciowy a także ma wpływ na funkcje seksualne.
 • Ziele owsa – podnosi poziom tego samego androgenu co Suma. W tradycyjnej medycynie owies znany był także jako środek uspokajający.
 • Guarana – Kompleksowo pobudza organizm, podwyższa jego możliwości seksualne jak również reguluje funkcje układu nerwowego.
 • Lubczyk – znany i od lat wykorzystywany jako afrodyzjak
 • Korzeń Maca – Zwiększa ukrwienie narządów płciowych. Dodatkowo jest cenionym afrodyzjakiem, powoduje lepsze odczucie organzmu i zwiększa czułość członka na dotyk.
 • Muszatałowiec – wpływa na potencję oraz podwyższa libido.

SperMAX Control dawkowanie

Zaleca się stosować 2 tabletki SperMAX Control dziennie. 1 pastylkę zaleca się zażyć rano, a drugą wieczorem. Należy popić je szklanką wody.

SperMAX Control efekty

 • Znacznie dłuższy seks będący satysfakcją dla obu stron
 • Silniejszy wytrysk to dłuższy orgazm
 • Erekcja, z której będziesz mógł być dumny
 • Większe libido

Jak powstaje wytrysk

Wytrysk nasienia jest złożonym fizjologicznym procesem, będącym pod stałą kontrola ośrodkowego układu nerwowego jak również obwodowego. Aby mogło dojść do kompletnego wytrysku musi wydarzyć się cały szereg zdarzeń min. czuciowych. Mówimy tu o czuciu na poziomie prącia, a kończymy na emocjach. Przedwczesny wytrysk jest więc zaburzeniem przewodzenia impulsów nerwowych na poziomie układu nerwowego.

Jak zbyt wczesny wytrysk wpływa na związek

Jeżeli mężczyzna ma problem z wytryskiem to cierpi również partnerka, gdyż taki związek nie będzie. Główny scenariusz to wzajemne obwinianie się. To ogromny błąd ponieważ przedwczesny wytrysk jest chorobą, którą należy leczyć. W efekcie partnerzy nabierają do siebie dystansu, zaczynają też unikać seksu. W chwili kiedy powinien być czymś cementującym związek, pogłębia napięcie oraz zwiększa cierpienie.

Przedwczesny wytrysk – Jakie są przyczyny i jak go leczyć?

Przedwczesny wytrysk to jedna z najczęstszych dolegliwości seksualnych mężczyzn, która może wpłynąć na jakość i satysfakcję z życia seksualnego. W artykule tym omówimy, co to jest przedwczesny wytrysk, jakie są jego przyczyny i sposoby leczenia.

Co to jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk to sytuacja, w której mężczyzna dochodzi do wytrysku zanim spełni się on i/lub jego partnerka. Problem ten może być źródłem stresu i zaniżonej samooceny u mężczyzn, co może prowadzić do dalszych problemów w życiu seksualnym.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Istnieje wiele przyczyn przedwczesnego wytrysku, zarówno fizycznych, jak i psychologicznych. Poniżej przedstawiamy najczęstsze z nich:

Fizyczne przyczyny

 • Wysoki poziom stresu i zmęczenia
 • Niedoczynność tarczycy
 • Wysokie ciśnienie krwi
 • Problemy hormonalne
 • Skrócenie napletka
 • Zbyt wczesne rozpoczęcie aktywności seksualnej

Psychologiczne przyczyny

 • Stres i napięcie związane z życiem codziennym
 • Lęki i niepokoje związane z życiem seksualnym
 • Depresja i inne problemy emocjonalne
 • Niskie poczucie własnej wartości i samooceny

Sposoby leczenia przedwczesnego wytrysku

Leczenie przedwczesnego wytrysku zależy od przyczyn, które go wywołują. Istnieje kilka sposobów leczenia, które warto rozważyć:

Ćwiczenia mięśni Kegla

Ćwiczenia mięśni Kegla polegają na wzmacnianiu mięśni, które kontrolują wytrysk. Ćwiczenia te można wykonywać samodzielnie lub z pomocą specjalisty.

Suplementy

Istnieją suplementy, które mogą pomóc w leczeniu przedwczesnego wytrysku.

Zmiany stylu życia

Niektóre zmiany stylu życia mogą pomóc w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Należą do nich: unikanie alkoholu i nikotyny, regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna.

Przedwczesny wytrysk to problem, który może wpłynąć na jakość życia seksualnego mężczyzny. Przyczyny przedwczesnego wytrysku mogą być zarówno fizyczne, jak i psychologiczne. Istnieją różne sposoby leczenia przedwczesnego wytrysku, w tym ćwiczenia mięśni Kegla, farmakoterapia, terapia behawioralna i zmiany stylu życia. Ważne jest, aby mężczyźni nie bagatelizowali tego problemu i szukali pomocy u specjalisty.

FAQ

Jakie są objawy przedwczesnego wytrysku?

Objawy przedwczesnego wytrysku to brak kontroli nad wytryskiem i osiągnięcie orgazmu zbyt szybko.

Czy przedwczesny wytrysk może mieć wpływ na zdrowie mężczyzny?

Przedwczesny wytrysk sam w sobie nie jest chorobą, ale może wpłynąć na jakość życia seksualnego mężczyzny i jego partnerki.

Czy przedwczesny wytrysk jest powszechny?

Tak, przedwczesny wytrysk jest jednym z najczęstszych problemów seksualnych u mężczyzn.

Czy istnieją naturalne sposoby leczenia przedwczesnego wytrysku?

Tak, niektóre naturalne sposoby leczenia przedwczesnego wytrysku obejmują ćwiczenia mięśni Kegla, zmiany stylu życia i techniki relaksacyjne.

Czy przedwczesny wytrysk jest uleczalny?

Tak, przedwczesny wytrysk jest uleczalny i istnieje wiele różnych sposobów leczenia, w zależności od przyczyn problemu.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 4.7 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

About Post Author

You Might Also Like