Tabletki na powiększenie penisa godne uwagi

0
(0)

Chociaż duża grupa lekarzy przekonuje, że wielkość penisa nie jest istotna i ważniejsza jest finezja, mężczyźni mają na tym punkcie kompleksy. Penis przeciętnego mieszkańca Europy ma rozmiar od 8 do 12 cm w spoczynku, niestety taki rozmiar nie zawsze ich zadowala.

Pomimo tego, że kobiety przekonują, że długość czy obwód penisa nie są najważniejsze i nie od tego uzależniona jest ich satysfakcja w czasie zbliżenia, większość mężczyzn wolałaby posiadać pokaźne przyrodzenie. Przedłużenie penisa stało się od niedawna możliwe, na rynku w aktualnej sprzedaży są dostępne wszelkiego rodzaju preparaty, niektórzy decydują się na zabiegi operacyjne. Chociaż operacja z użyciem skalpela jest bolesna i dość droga jest to jeden ze skuteczniejszych metod na to, aby penis stał się większy. Można zdecydować się również na stosowanie bezpiecznych pastylek, które nie wyłącznie wydłużają penisa, ale mają wpływ również na libido a nawet produkcję plemników. Mimo tego, że rozmiar penisa nie wypływa na jakość seksu, środki na powiększanie członka cieszą się bardzo dużą popularnością i w zasadzie nie ma się czemu dziwić. Podobnie jak dużo kobiet ma kompleksy wiążące się z wielkością piersi, tak mężczyźni mają problem z rozmiarem penisa. Długość i grubość penisa, to w dalszym ciągu dla wielu panów temat zakazany, który poruszają z niechęcią. Tabletki na powiększenie penisa.

Czy warto stosować suplementy powiększające penisa?

Problem z rozmiarem członka zaczyna się w psychice mężczyzny. Jeśli nigdy nie był zadowolony z wymiarów swojego przyrodzenia z pewnością długo unikał zbliżeń, aby nie narazić partnerki na rozczarowanie. Bardzo często kobiety nie widzą problemu w wielkości penisa, większą uwagę zwracają na to, czy partner posiada fantazję i jest czuły, potrafi zainicjować grę wstępną. Jakość seksu nie zależy jedynie od tego, czy mężczyzna został hojnie obdarzony przez naturę, równocześnie nie można wykluczyć tego, że rozmiar w ogólnie nie ma znaczenia. Zbyt mały członek może dawać mniej przyjemności, z kolei zbyt duży może sprawiać w czasie seksu ból. Większość kobiet twierdzić, że to nie długość, ale grubość męskiego przyrodzenia ma znaczenie i decyduje o tym, czy mogą osiągnąć orgazm. Grubszy penis umożliwia lepszą stymulację łechtaczki w trakcie zbliżenia, poza tym gwarantuje intensywniejszą interakcję z wejściem do pochwy, a tam zlokalizowane są strefy erogenne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Przedłużanie penisa bez użycia skalpela! Radzimy co robić

Chociaż mężczyznom może się wydawać, że posiadając małego penisa nie będą w stanie zaspokoić partnerki i nie będą mieli u niej szans, prawda wygląda tak, że kobiety są niezwykle wyrozumiałe i zdają sobie sprawę z tego, co w życiu liczy się najbardziej. Nie każdy mężczyzna ma dużego penisa, tak samo jak nie każda kobieta posiada duże piersi, długie nogi czy kształtną członka. Różnimy się od siebie i trzeba siebie zaakceptować takim, jakim się jest, to jest kluczem do szczęśliwego życia oraz do udanego związku. Rozmiar członka ma wpływ na jakość seksu, ale nie jest czynnikiem decydującym o spełnieniu partnerki. Nawet, jeśli chcemy zastosować pastylki xtrasize na powiększenie członka, trzeba pamiętać, aby wybierać preparaty od cenionych na rynku producentów, nie warto kupować urządzeń czy środków od sprzedawców, z nieznanego źródła.

Pompka czy tabletki na powiększenie penisa?

Kompleksy związane z rozmiarem członka są powszechne, wielu mężczyzn marzy o tym, żeby mieć przyrodzenie okazałych rozmiarów. I chociaż lekarze twierdzą, że to nie rozmiar penisa, ale finezja jest najbardziej istotna, aby móc zadowolić kobietę, panowie wciąż szukają metod na zwiększenie wymiarów penisa. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i 10-15 cm w erekcji. Jego rozmiar różni się i uzależniony jest od takich czynników jak wiek, temperatura powietrza czy stres. Ze względu na duże zapotrzebowanie, na rynku można znaleźć aktualnie bardzo dużo tabletek i innego typu preparatów, które mają pomóc mężczyznom uzyskać wymarzony rozmiar.

Penis wprawdzie nie powiększy się na trwale, w tym wypadku konieczna jest pomoc chirurga, ale można skutecznie sobie pomóc. Problem wiążący się z brakiem akceptacji rozmiaru członka ma w pierwszej kolejności podłoże psychiczne , tak więc najlepiej po prostu zaakceptować swoje ciało takim, jakie jest. Jedynym z popularniejszych sposobów na powiększenie członka jest pompka. Takie rozwiązanie zalecane jest przede wszystkim osobom, które mają problem z erekcją. Pompki są polecana mężczyznom po urazach kręgosłupa oraz osobom starszym, u których występują przeciwwskazania do stosowania preparatów farmakologicznych. Oferowane są pompki metalowe, szklane, plastikowe, zasilane na baterie albo ręcznie. Ich wybór jest duży.

W jaki sposób działają pompki?

Aby osiągnąć wzwód na penis trzeba nałożyć walec pompki i wytworzyć podciśnienie. Następnie zsunąć na prącie we wzwodzie gumkę uciskową. Tego rodzaju zabieg hamuje odpływ krwi z członka, po odbyciu stosunku gumkę trzeba zdjąć, jeśli nie zostanie usunięta w odpowiednim momencie efekty mogą być tragiczne, może dojść do zamartwicy i konieczna będzie amputacja członka. Pompki powinny być używane zgodnie z zaleceniem, inaczej można wyrządzić sobie krzywdę. Trzeba używać jej przez okres nie dłuższy niż dwadzieścia minut, poza tym nie należy zbyt mocno pompować, gdyż można rozerwać naczynia krwionośne. Kolejną popularną metodą, z której korzysta duża grupa mężczyzn są pastylki. Takie preparaty zawierają zazwyczaj naturalne składniki, które poprawiają chłonność oraz sprawność ciał jamistych penisa. Oczywiście nie trzeba spodziewać się spektakularnych i trwałych efektów, tabletki mają działanie tymczasowe, w ten sposób można zrobić dobre pierwsze wrażenie na partnerce, ale nie zwiększają wymiarów członka w sposób trwały. Tabletki na powiększenie penisa. PeniSizeXL większy o kilka centymetrów? Sprawdź jak to możliwe!

Tak naprawdę najbardziej skutecznym sposobem na zwiększenie wymiarów prącia jest operacja, której jednak się nie poleca ze względu na powikłania do których między innymi zaliczyć można utracenie możliwości erekcji. Duża grupa mężczyzn zastanawia się jak wydłużyć penisa a tak naprawdę rozmiar nie jest tak ważny. Kompleksy związane z wielkością męskości są porównywalne do kompleksów kobiet dotyczących rozmiaru piersi. Najlepszym rozwiązaniem problemów jest zaakceptowanie swojego ciała, najważniejsze abyśmy żyli ze sobą w zgodzie i aby akceptował nas nasz partner życiowy. Metod na zwiększenie członka jest dużo, większość z nich nie jest skutecznych, inne mogą zmienić rozmiar penisa na kilka godzin, jednak nie jest możliwe, aby bez skalpela chirurga członek zwiększył się w stały sposób.

Tabletki na powiększenie penisa >> ZOBACZ

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

About Post Author

You Might Also Like