Przedłużanie penisa bez użycia skalpela! Radzimy co robić

5
(7)

Duża grupa mężczyzn nie jest zadowolonych z rozmiaru swoich rodowych klejnotów, dla niektórych długość penisa to w dalszym ciągu temat tabu, o którym nie chcą rozmawiać. Chociaż ludzie się różnią, a lekarze uparcie powtarzają, że rozmiar członka nie jest najważniejszy, to tabletki na powiększenie penisa cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sposobów na to jak powiększyć penisa jest wiele, aczkolwiek nie wszystkie są odpowiednio skuteczne. Tabletki mają działanie zbliżone do suplementów diety i w większości przypadków zawierają naturalnego pochodzenia składniki pozyskane z ziół. Jest to zalecane rozwiązanie w przypadku osób, które nie cieszy rozmiar swojego penisa i chcą uzyskać w krótkim czasie efekty. Tego rodzaju preparaty mają wpływ na ciała jamiste , które znajdują się w członku, poprzez zwiększenie ich chłonności. Jedynym z bardziej skutecznych metod jest operacja, niestety wymaga interwencji chirurga. Podczas zabiegu chirurg nacina wiązadła, łączące prącie z kością łonową, dzięki temu penis wydaje się bardziej długi. Tego rodzaju zabieg to droga inwestycja a niekiedy mogą po nim pojawić się powikłania, dlatego nie jest zalecany. Operacje na zwiększenie członka wykonuje się zazwyczaj jedynie tym osobom, które cierpią na niedorozwój członka. Przedłużanie penisa.

Ryzyko jest poważne, ponieważ nie licząc takich powikłań pooperacyjnych jak stan zapalny czy brak efektów po wykonaniu zabiegu, może także dojść do utraty zdolności wzwodu i erekcji. Chirurgiczne zwiększenie członka jest zalecane przede wszystkim mężczyznom borykającym się z problemem miko penisa. Powiększenie penisa staje się możliwe także poprzez specjalistyczne ćwiczenia, oczywiście trzeba skonsultować je ze specjalistą – urologiem lub seksuologiem. Należy odpowiedzieć sobie na pytanie na ile problem z rozmiarem członka wiąże się z kłopotami w życiu intymnym. Większość jest zadowolonych z rozmiaru członka partnera, pomimo tego, że on sam chciałby dysponować większym przyrodzeniem. Okazuje się, że panowie niezależnie od relacji intymnych są na tym punkcie zakompleksieni. Nawet, jeżeli partnerka akceptuje wymiar i wygląd członka swojego partnera, nie wpływa to na poprawę jego samooceny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Jak powiększyć penisa? 3 najskuteczniejsze sposoby

Mały penis może stać się powodem wielu problemów i być katalizatorem strachu przed zbliżeniem, dlatego przede wszystkim warto, żeby mężczyzna posiadający taki kłopot pracował nad samoakceptacją, bo to jest kluczowe. We współczesnych czasach zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają większy problem z właśnie z samoakceptacją. Lekarze podkreślają, że wymiar nie jest tak istotny i nie warto podejmować ryzyka poddając się operacji, gdy wszystkie funkcje penisa są prawidłowe i mężczyzna nie ma problemu z erekcją. Pamiętajmy, aby o ingerencji chirurga pomyśleć dopiero w ostateczności, gdy kłopot jest duży i sytuacja tego wymaga. Rozmiar penisa powoli przestaje być wśród mężczyzn tematem zakazanym, może dzięki temu więcej osób ma szansę pozbycia się kompleksów. Średnia długość członka wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm, a bardzo duża grupa mężczyzn mieści się w tej normie.

Przedłużanie penisa na każdą kieszeń

Wielkość penisa w zasadzie nie ma znaczenia w czasie współżycia. Zarówno lekarze, jak również kobiety twierdzą, że najważniejsza jest czułość i fantazja partnera, a nie rozmiar jego klejnotów rodowych. Mimo to większość mężczyzn ma kompleksy związanie z wielkością członka, co negatywnie wpływa na ich samoocenę. Ponieważ problem jest duży na rynku dostępne jest wiele preparatów, które mają za zdanie zwiększenie penisa, niestety nie wszystkie są skuteczne i bezpieczne dla organizmu. Ważne jest to, żeby wybierać preparaty, które pochodzą z bezpiecznych, wiarygodnych źródeł. Poza tym trzeba pamiętać, że każdy organizm inaczej reaguje na tabletki na powiększenie penisa. Chociaż większość z nich składa się z naturalnych ziołowych substancji, one również mogą niektórym zaszkodzić. Pamiętajmy, żeby podejść do wyboru tabletek racjonalnie i nie wierzyć we wszystko, co jest napisane na opakowaniu. Innym sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa – to rozwiązanie również cieszy się dużą popularnością wśród panów. Ćwiczenia wykonuje się przy użyciu specjalnych ciężarków, takie ćwiczenia mogą okazać się niebezpieczne, dlatego najlepiej wcześniej skorzystać z porady specjalisty.

Jedynym naprawdę skutecznym sposobem na stałe zwiększenie wymiarów członka jest zabieg operacyjny. Zabieg chirurgiczny ma na celu wydłużenie członka to inaczej zmiana struktury wewnętrznego zawieszenia prącia. W trakcie zabiegu dochodzi do wyłonienia ukrytej do tej pory części prącia co uzyskuje się przez nacięcie wiązadeł łączących kość łonową, wtedy członek opuszcza się i przez to staje się dłuższy. Tego rodzaju operacje są zalecane przede wszystkim osobom, które cierpią z powodu niedorozwoju członka, mają tzw. mikropenis. W przypadku, gdy mężczyzna nie ma problemów zdrowotnych i jego penis ma rozmiary , które mieszczą się w normie odradza się taką metodę, ze względu na ryzyko pojawienia się powikłań. Wielkość członka to kompleks dużej grupy mężczyzn, a zabieg operacyjny związany jest z ryzykiem braku erekcji, tak więc trzeba dobrze się zastanowić. Brak akceptacji swojego wyglądu i wyglądu swojego członka związany jest z obniżoną samooceną i trzeba najpierw szukać porady u psychoterapeuty, który może pomóc wyzbyć się kompleksów. Przedłużanie penisa.

Operacyjne powiększanie penisa jest konieczne jedynie w uzasadnionych przypadkach, gdy penis uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Poprzez zabieg operacyjny można liczyć na przedłużenie członka o około 3 – 4 cm, w niektórych przypadkach nawet do 6 cm. Jak każda interwencja chirurgiczna, zwiększenie wymiarów członka wiąże się również z ryzykiem zakażenia, niekiedy może zdarzyć się i tak, że po udanym zabiegu i rekonwalescencji okaże się, że nie udało się uzyskać odpowiedniego rezultatu. Zabiegi chirurgiczne są drogie, ich koszt wynosi średnio 800-1000 euro. Zabiegi chirurgii estetycznej są coraz bardziej popularne, nie mniej jednak przed taką decyzją należy dokładnie zapoznać się z ewentualnymi komplikacjami. W przypadku operacji zwiększenia wymiarów członka ryzyko jest dosyć duże, w naszym kraju jest zaledwie kilku fachowców, którzy specjalizują się w takich zabiegach. Pamiętajmy, aby podejść do tematu racjonalnie, w końcu żeby zadowolić partnerkę nie liczy się jedynie wymiar przyrodzenia.

Przedłużanie penisa >> ZOBACZ

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 7

No votes so far! Be the first to rate this post.

About Post Author

You Might Also Like