Jak powiększyć penisa? 3 najskuteczniejsze sposoby

0
(0)

Kompleksy jakie wiążą się z wielkością penisa nikogo nie dziwią, podobnie jak kobiety są zaniepokojone rozmiarem swojego biustu, tak panowie nie zawsze są zadowoleni z wielkości swojego członka. Na rynku pojawia się wiele urządzeń oraz środków, które mają za zadanie zwiększenie przyrodzenia.

Chociaż średni rozmiar penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i największa grupa mężczyzn mieści się w tej normie, panowie chcieliby dysponować jak największym sprzętem. Skąd wynika zakompleksienie? Mimo, że kobiety podkreślają, że nie rozmiar, ale raczej fantazja jest najbardziej istotna, mężczyźni wciąż mają kompleksy, świadczy o tym między innymi duża popularność środkami na zwiększenie wymiarów przyrodzenia. Na rynku można znaleźć różnego typu tabletki na powiększenie penisa – to jeden z popularniejszych sposobów. Wybór środków jest duży, jednak należy być ostrożnym, przede wszystkim należy wybierać preparaty , które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Jeżeli chodzi o pastylki, to duża grupa z nich nie tylko ma za zadanie powiększyć członek, ale dodatkowo pozytywnie wypływać na wzwód a nawet popęd seksualny. Chociaż w Internecie można znaleźć rankingi dotyczące skuteczności poszczególnych środków, trzeba pamiętać, że każdy organizm jest inny, tak więc jego reakcja może być inna. Jak powiększyć penisa.

 

Wciąż rosnącą popularnością cieszą się również takie urządzenia jak pompka do penisa jest to sprzęt, który ma na celu zwiększenie penisa i lepsze utrzymanie wzwodu. Pompkę należy stosować z regularną częstotliwością, producenci zapewniają, że pierwsze rezultaty będą widoczne już po kilku tygodniach. Następnym sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa, odpowiednie treningi poprzez jego stymulację, powiększają jego rozmiar zarówno długość, jak i obwód. Poza tym ćwiczenia bardzo dobrze wpływają na erekcję, która jest mocniejsza, pomagają dodatkowo kontrolować wytrysk. Do najpopularniejszych ćwiczeń zalicza się tak zwane zsuwanie pierścienia, które trzeba powtarzać się każdego dnia przez około pół godziny. Polega ono na zrobieniu pierścienia stykając kciuk z palcem wskazującym. W ten sposób ułożoną dłoń należy zacisnąć na nasadzie członka. W trakcie ćwiczenia członek powinien pozostawać w lekkim wzwodzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Powiększanie penisa przy pomocy tabletek? Sprawdź!

Chociaż od lat na aktualnym rynku pojawia się bardzo dużo preparatów suplementujących dietę, które mają za zadanie poprawiać seksualność i męskość, tak naprawdę nie należą do środków, które są w stanie trwale powiększyć penisa. Osoby, które mają bardzo duże kompleksy i poszukują najbardziej skutecznego sposobu na zwiększenie wymiarów członka, powinny zastanowić się nad zabiegiem operacyjnym. Przy czym należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto zaryzykować sprawność seksualną dla większego penisa. Każda operacja wiąże się z ryzykiem komplikacji, często może dojść do utraty zdolności wzwodu. Dziś producenci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej skutecznych środków służących do zwiększania wymiarów penisa, pamiętajmy, aby nie dać się zwariować i nie wierzyć we wszystko, co obiecują producenci. Rozmiar nie jest najistotniejszy i takiego zdania jest większość kobiet

Czy powiększanie penisa jest bezpieczne?

Długość penisa u mężczyzn , którzy zamieszkują kraje europejskie wynosi od 8 do 12 cm w spoczynku, nie jest to rozmiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże wielu mężczyzn ma z tego powodu kompleksy. Ze względu na to, na rynku proponuje się dużo wszelkiego typu leków, żeli i urządzeń, które rzekomo pagaja w uzyskaniu oczekiwanych rezultatów. Niektórzy cenią ponadto odpowiednie ćwiczenia na zwiększenie wymiarów członka. Jaka jest skuteczność takich działań?W przypadku treningów nie warto podejmować takich działań na własną rękę, gdyż można wyrządzić sobie krzywdę. Należy skonsultować się z lekarzem, który zaproponuje nam najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Trzeba mieć na uwadze to, że kompleksy wiążące się z wielkością penisa siedzą w przysłowiowej głowie i w zasadzie od tego trzeba zacząć. Długość czy obwód penisa nie zapewnia udanego życia intymnego, co potwierdza duża grupa kobiet i lekarze. Mężczyzna z dużym penisem nie jest w stanie zadowolić swojej partnerki, jeżeli jest nieczuły i będzie brakowało mu fantazji.

Pamiętajmy, że trwałe powiększenie penisa jest możliwe jedynie poprzez zastosowanie skalpela, a taki zabieg niestety wiąże się z olbrzymim ryzykiem. Operacyjne zwiększenie wymiarów penisa polega na podcięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, dzięki temu członek się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety tego rodzaju ingerencja chirurgiczna wiąże się z ryzykiem nie tylko stanów zapalnych, ale ponadto nieodwracalnego uszkodzenia funkcji wzwodu, co wyklucza udane życie seksualne. Czy warto zatem ryzykować? Lepiej zdecydować się na preparaty farmakologiczne, które nie zapewniają wprawdzie trwałych rezultatów, ale nie są zagrożone tak olbrzymim ryzykiem, a dzięki nim również można zrobić dobre wrażenie na kobiecie i odbudować samoakceptację. Wielu mężczyzn zadaje pytanie jak pogrubić penisa, rozwiązaniem w tym wypadku może okazać się pompka próżniowa. To urządzenie polecane również jest przez lekarzy. Korzysta z niego dużo po urazach kręgosłupa, aby móc osiągnąć erekcję, chociaż można stosować takiego rodzaju urządzenie także do celów powiększania penisa. Jak powiększyć penisa.

Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba nie zapominać, aby zbyt mocno nie pompować, gdyż może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych członka. Próba zwiększenia wymiarów penisa na własną rękę bez konsultacji z lekarzem nie jest dobrym pomysłem, gdyż może mieć to nieodwracalne skutki, może dojść nawet do trwałego uszkodzenia narządu. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na rzecz powiększenia penisa, najlepiej dobrze przemyśleć sprawę i dotrzeć do faktycznych przyczyn braku akceptacji swojego ciała. Być może powiększanie penisa okaże się zbędne. W większości przypadków najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie ukochanej osoby, która zapewni nas, o akceptacji i że nas kocha. Tak czy inaczej, trzeba być rozsądnym, należy również wybierać preparaty ze sprawdzonych źródeł i nie próbować zwiększać członka bez wsparcia lekarskiego.

Jak powiększyć penisa >> ZOBACZ

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

About Post Author

You Might Also Like