Powiększanie penisa przy pomocy tabletek? Sprawdź!

0
(0)

Każdy z nas jakieś kompleksy, mało jest osób, które całkowicie akceptują swój wygląd.  Czy istnieją skuteczne metody na przedłużenie penisa?Kobiety najczęściej mają problem z wielkością swoich piersi czy figurą, mężczyźni narzekają głównie na wymiary swojego penisa.

Od kilkunastu lat na rynku branży farmaceutycznej pojawiają się pastylki, kremy, żele, które mają wpłynąć na wydłużenie członka, ale czy warto w nie inwestować? Długość penisa nie należy do najistotniejszych, potwierdzają to specjaliści i mówią o tym kobiety, dla których najbardziej ważna jest fantazja podczas zbliżenia. Mimo to, dużo grupa mężczyzn mają kompleksy, wielu z nich zadaje pytanie się jak powiększyć penisa, żeby móc zadowolić swoją partnerkę. Wielkość penisa w pierwszej kolejności jest przenoszona drogą genetyczną, jego wielkość zależy też od narodowości. Jest to narząd, którego wymiar się zmienia w zależności o wieku, temperatury powietrza jak również sytuacji. Na rynku można kupić masę preparatów, które obiecują, że zaledwie po kilku tygodniach regularnego użycia członek zwiększa swój rozmiar. Producenci preparatów na powiększanie penisa prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych produktów. Powiększanie penisa.

 

Mimo, że w sieci można znaleźć dużo informacji, opinii a nawet porad tak naprawdę trudno powiedzieć, które tabletki okażą się skuteczne, ponieważ każdy organizm zachowuje się inaczej. Pastylki na zwiększenie wymiarów penisa najczęściej zawierają w swoim składzie naturalne składniki, głównie substancje ziołowe, które dodatkowo zwiększają również popęd seksualny i doznania w czasie zbliżenia seksualnego. Dziś możliwości jest sporo, jednak trzeba być ostrożnym, nie wolno kupować preparatów z nieznanego źródła, gdyż mogą okazać się niebezpieczne dla ludzkiego organizmu. Tabletki na zwiększenie wymiarów penisa najlepiej kupować w aptekach albo sprawdzonych sklepach internetowych. Niektóre preparaty nie tylko powiększają, ale zwiększają obwód penisa. Oczywiście pastylki nie będą miały takiej skuteczności jak operacja, nie mniej jednak zabieg przy użyciu skalpela jest zlecany osobom z poważnym problemem związanym z niedorozwojem penisa. Tego rodzaju metoda jest skuteczna, ale wiąże się z poważnym ryzykiem.

Możemy dostać zakażenia, zabieg może nie przynieść spektakularnego rezultatu, a dużo się nacierpimy, w niektórych przypadkach może nawet dojść do kłopotów ze wzwodem. Powiększenie męskości jest trudne, penisa nie da się powiększyć bez interwencji chirurga. Jeżeli mężczyzna ma bardzo duże kompleksy, najlepiej, aby zwrócił się z tym problemem do seksuologa. Przed podjęciem kroków, które mają na celu zwiększenia rozmiarów przyrodzenia, warto poznać przyczynę swoich kompleksów. Być może dzięki temu niektórzy rozumieją, że operacja czy tabletki są zbędne, na początku wart zaakceptować samego siebie, bardzo ważna jest ponadto akceptacja partnerki. Kobiety twierdzą, że rozmiar nie jest najistotniejszy, o tym trzeba pamiętać, nie należy dać się zwariować i ryzykować zdrowie, tylko po to, aby móc zrobić dobre wrażenie podczas zbliżenia. To nie długość czy obwód penisa się liczy, ważna jest finezja, fantazja i czułość w czasie stosunku seksualnym.

Powiększanie penisa czy warto?

Wielkość penisa w zasadzie nie ma znaczenia i wiele kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni są zakompleksieni. Średnia długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę to 8-12 cm. Wymiary penisów są różne i jest to zależne od takich czynników jak nerwy, zmęczenie, temperatura, wiek. Duże zainteresowanie tabletkami na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy o tym, że wielu mężczyzn nie jest zadowolonych ze swoich rozmiarów. Czy tabletki będą skuteczne? Na rynku oferowanych jest dużo tabletek, ale nie wszystkie są skuteczne, dlatego przed ich zakupem warto sprawdzić opinie na temat wybranych produktów. Chociaż wielu producentów tabletek na zwiększenie wymiarów penisa, gwarantuje, że dzięki ich produktom można uzyskać oczekiwane rezultaty, tak naprawdę nie będą to zmiany stałe. Pastylki stymulują ukrwienie penisa, przez co wydaje się większy. W związku z tym, będą dobrym rozwiązaniem dla panów, zamierzających zrobić dobre pierwsze wrażenie na partnerce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Jak naturalnie powiększyć penisa i czerpać przyjemność z seksu?

Cieszącym się popularnością sposobem na zwiększenie wymiarów penisa jest pompka wodna, to urządzenie zdaniem wielu może zwiększyć penis nawet o sześć cm, poza tym producenci takiego rodzaju urządzeń obiecują podwyższoną wytrzymałość i intensywniejsze orgazmy. Pompki należy używać każdego dnia przez 15-20 minut, podobno efekty są dostrzegalne już po kilku tygodniach. Inną metodą są ćwiczenia ze specjalnymi odważnikami. Co ciekawe istnieją nawet plany treningowe, decydując się na tego rodzaju rozwiązanie warto wcześniej skonsultować się z urologiem albo seksuologiem. W przypadku gdy będziemy wykonywać ćwiczenia bez skonsultowaniem się z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę. Kolejnym urządzeniem, które podobno ma zwiększyć wymiar penisa jest ekspander, który działa na zasadzie wyciągania. Jest to pewnego rodzaju usztywnienie ortopedyczne, które przy pomocy niewielkich dawek nacisku mobilizuje komórki do odnowy. Prawda jest taka, że najbardziej skuteczna będzie operacja, która niestety generuje duże koszty, ale dodatkowo niebezpieczna, bo możliwe jest, że wystąpią po niej powikłania. Powiększanie penisa.

 

Chirurgiczne powiększenie penisa polega na nacięciu wiązadeł łączących kość łonową, wówczas członek opuszcza się i przez to staje się dłuższy. Jest to jedna z nielicznych metod, które na stałe powiększają przyrodzenie. Niestety taka operacja wiąże się z ryzykiem wystąpienia powikłań, w najgorszej sytuacji pacjent można stracić zdolność erekcji, co wyklucza udane życie seksualne. Operacje chirurgiczne zaleca się wyłącznie mężczyzną, którzy cierpią na wady rozwojowe prącia tzw. mikropenis. Mimo, że długość czy średnica penisa nie ma znaczenia i nie wpływa na zadowolenie kobiety, mężczyźni są na tym punkcie zakompleksieni. Chociaż na rynku można znaleźć różnego rodzaju urządzenia oraz tabletki, których zadaniem jest zwiększyć rozmiar penisa, prawda jest taka, że jedyną donoszącą efekty metodą, która faktycznie może przynieść oczekiwane efekty jest zabieg operacji. Zabieg jest jednak obarczony poważnym ryzykiem i w niektórych przypadkach może przynieść więcej szkód, niż przynieść korzyści. Długość penisa w stanie erekcji może być dużo większa, niż w stanie spoczynku, nie ma w tym wypadku żadnej prawidłowości.

Powiększanie penisa >> ZOBACZ

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

About Post Author

You Might Also Like