Whitify System wybielanie zębów

whitify system
5
(1)

Śnieżnobiały uśmiech uznawany jest za naszą wizytówkę. Badania udowodniły, iż białe zęby zwiększają naszą atrakcyjność i dodają pewności siebie. Osoby o ładnym uśmiechu częściej osiągają sukces, a także cieszą się zaufaniem społecznym. Nowoczesne, niewielkie urządzenia służące do domowego wybielania zębów, pozwalają na utrzymanie efektu białych zębów w każdej chwili i każdym miejscu na świecie. jednym z nich jest Whitify, któremu zaufały już największe gwiazdy show biznesu.

Czym jest oraz z czego się składa zestaw Whitify System?

Whitify System to nowoczesne urządzenie z niewielką lampą LED, które umożliwia wybielanie zębów bez wychodzenia z domu. Łączący w sobie funkcjonalność i nowoczesny design zestaw, został wykonany z wysokiej klasy materiałów odpornych na zniszczenie. Estetyczne opakowanie, pozwala utrzymać Whitify w czystości.

Specjalna formuła opracowana przez fachowców, umożliwiła stworzenie skutecznego, a także bezpiecznego dla użytkownika żelu do wybielania. W jego skład wchodzą ekstrakty roślinne, które wspierają zdrowie jamy ustnej, a także wyciąg z granatu, który wykazuje właściwości ochronne. Rumianek łagodzi, wyciąg z aloesu natomiast tworzy niewidzialną barierę przed bakteriami, mentol zaś gwarantuje świeży oddech. W żelu wybielającym nie ma nadtlenku wodoru, który często wykorzystywany jest w podobnych preparatach. Hydrogen peroxide jest niezwykle silną substancją, która może negatywnie wpłynąć na stan szkliwa.

Zestaw Whitify System skierowany jest dla osób, które cenią sobie śnieżnobiałe zęby, a także nie przepadają za wizytami w gabinecie dentystycznym. Śledzą nowinki techniczne i wiedzą w jaki sposób wykorzystać zgromadzoną wiedzę.

Whitify system

Każdy zestaw Whitify składa się wydajnego żelu do wybielania zębów, a także specjalnej, odpornej na uszkodzenia nakładki na zęby. Wykonana z elastycznego materiału, który idealnie dopasowuje się do kształtu szczęki, nie wywierając nieprzyjemnego ucisku na zęby i dziąsła. Lampa LED przyspieszająca wybielanie, jednocześnie utrwala jego efekt. Ostatnim elementem zestawu jest wzornik z kilkunastoma odcieniami zębów. Zaleca się, aby przed pierwszym użyciem zestawu Whitify oznaczyć na nim posiadany kolor zębów, a następnie porównać go do tego po kuracji. Producent gwarantuje, iż kolor będzie jaśniejszy o kilka odcieni.

W jaki sposób działa zestaw do wybielania zębów Whitify?

Whitify efekty

Zestaw jest prosty w użyciu. Aby przejść do wybielania zębów, najpierw należy dokładnie oczyścić je szczoteczką, a także usunąć z nich pozostałości po paście. Następnie dołączoną do zestawu lampę LED należy nałożyć na nakładkę. Aby przystąpić do trwającej trzydzieści minut sesji, należy nałożyć na wewnętrzną powierzchnię nakładki niewielką ilość żelu znajdującego się w dołączonej do zestawu strzykawce. Należy pamiętać, aby umieszczony na niej żel nie wystawał poza obręb zębów. Po umieszczeniu urządzenia w jamie ustnej zaleca się, aby przez trzydzieści minut powstrzymać się od jego wyjmowania. W tym czasie można wykonywać szereg czynności, do których może należeć sprzątanie, czytanie książki, zmywanie, układanie włosów, itd. Po upływie pół godziny nakładkę można usunąć, a zęby wypłukać. Ostatnim krokiem jest umycie urządzenia, które posłuży kolejnego dnia.

Efekty stosowania nowoczesnego urządzenia Whitify System

Efekt domowego wybielania zębów utrzymuje się od trzech do sześciu miesięcy. Duży wpływ na to ma lampa LED. Jej używanie podczas wybielania nie jest konieczne, aczkolwiek zalecane, gdyż skutecznie utrwala efekt białych zębów. Światło lampy działa bezpośrednio na szkliwo zębów i nie różni się od tego stosowanego przed dentystów w specjalistycznych gabinetach stomatologicznych. Skład znajdującego się w zestawie żelu wybielającego oparty jest na naturalnych składnikach i nie powoduje negatywnych skutków ubocznych. Oprócz tego nie zawiera fluoru.

whitify system opinie

Różnica zauważalna jest już po pierwszym zabiegu. Zaleca się przeprowadzenie sześciu następujących w zalecanym odstępie czasowym trzydziestominutowych sesji z urządzeniem Whitify.

W jakich przypadkach można stosować nowoczesne urządzenie do wybielania zębów Whitify System?

Istnieje wiele czynników, które wpływają na kondycję, a także wygląd zębów. Można je podzielić na dwie kategorie: zewnętrzne, a także wewnętrzne. Do czynników zewnętrznych należy osad powstały na skutek jedzenia i picia. Nieregularne, często niedokładne szczotkowanie zębów sprawia, iż wraz z upływem czasu zaczynają ciemnieć. Na wygląd zębów mają wpływ również niektóre płukanki do ust, a także palenie papierosów. Do wewnętrznych należą między innymi naturalne procesy, które prowadzą do wyniszczenia zębów, występują wraz ze starzeniem się organizmu.

whitify system

Choroby zębów prowadzące do obumierania nerwu, wywołują ciemnienie szkliwa. Przyjmowanie niektórych leków, w tym silnych antybiotyków, również obniża stan i jakość delikatnego szkliwa. Niemniej jednak, pogorszenie stanu zębów najczęściej powoduje niewłaściwa dieta. Ogromna ilość cukru, a także substancji zmiękczających, najczęściej prowadzą do próchnicy i żółknięcia zębów. Zawierające szereg chemicznych wypełniaczy pokarm zamiast dostarczać zębom składników potrzebnych do utrzymania zdrowego wyglądu, powoduje szereg nieodwracalnych zmian, a w konsekwencji ich wypadanie.

Opinie na temat urządzenia Whitify System

Zestaw Whitify ze względu na wysoką jakość wykonania, a także dużą skuteczność, cieszy się zaufaniem pośród klientów. Urządzenie poleca wiele użytkowników. Rekomendowany przez specjalistów nie uczula, a także nie uwrażliwia zębów.

whitify efekty opinie

Cena wybielana zębów w specjalistycznym gabinecie dentystycznym w zależności od wybranej metody, kosztuje od kilkuset złotych do dwóch tysięcy. Cena wybielania zębów w domu zestawem Whitify , która daje ten sam rezultat jest niska. Producent zadbał o to, aby użytkownicy za pośrednictwem strony internetowej mogli samodzielnie kupować zamknięty w specjalnych strzykawkach żel wybielający.

Biorąc pod uwagę, ile kosztuje wybielanie zębów w klinice dentystycznej, warto zainwestować w profesjonalny zestaw Whitify. Niewielki zestaw do wybielania można zabrać w każdą podróż, a także używać, gdy tylko zęby zaczną zmieniać barwę. Dostępny w czarnym kolorze zestaw wygląda niezwykle elegancko, a także nie wyróżnia się pośród pozostałych znajdujących się w walizce przedmiotów. Kunsztownie wykonane etui zapewnia chroni go przed kurzem.

whitify efekty

Zestaw Whitify to przełom na rynku urządzeń służących do wybielania. Jego rewolucyjna konstrukcja sprawia, iż każdego dnia chętnie kupowany jest przez setki klientów. Whitify to nic innego jak inwestycja w siebie. Skutecznie chroni powierzchnię zębów przed osadzaniem się na niej nieestetycznego kamienia, prowadzącego w konsekwencji do bolesnych zwyrodnień, a niekiedy do usunięcia zębów. Kompaktowy, mieszczący się w torebce zestaw, posiada gwarancję jakości i rekomendowany jest przez wielu specjalistów z zakresu zębów. Badania prowadzone na grupie chętnych potwierdziły, iż wystarczy tydzień, aby uśmiech znów był śnieżnobiały.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

About Post Author

You Might Also Like