Collagen Select cena opinie skład

Collagen Select
0
(0)

Z wiekiem skóra traci kolagen, przez co z czasem pojawiać się zaczynają drobne zmarszczki, które nie dodają uroku. Collagen Select

Brak odpowiedniej pielęgnacji tylko przyspiesza ten proces. Aby zatrzymać młodzieńczy wygląd możliwie jak najdłużej należy stosować preparaty zawierające w swym składzie kolagen, który jest naturalnym budulcem skóry. Jednak zanim zdecydujemy się na zakup należy zweryfikować, który produkt pozwoli uzyskać najlepsze rezultaty.

Collagen Select - co to jest?

Collagen Select to suplement diety w postaci proszku o smaku tropikalnym, do rozpuszczania w wodzie. Jego zadaniem jest wspomaganie prawidłowej produkcji kolagenu. Regularne stosowanie suplementu diety sprawia, że skóra na dłużej zachowuje młodzieńczy wygląd, a drobne zmarszczki ulegają wygładzeniu.

Collagen Select

Collagen Selected skład

Collagen Select swoją skuteczność opiera na zastosowaniu innowacyjnych składników, wspierających prawidłową produkcję kolagenu. Zawiera takie substancje aktywne jak:

  • ekstrakt z pszczelnika mołdawskiego DracoBelleTM Nu – ekstrakt ten jest rewolucyjnym składnikiem antystarzeniowym, który pozwala na długo zachować młodzieńczy wygląd skóry. Swe działanie opiera na wykorzystaniu restrykcji kalorycznej na spowolnienie procesu starzenia się organizmu. Przeprowadzone badania kliniczne wykazały, że DracoBelleTM NU powoduje czterokrotny wzrost aktywności AMPK oraz potrójny wzrost aktywności FOXO, ocenione na podstawie poziomu fosforylacji obu białek. Tak spektakularne wyniki sprawiają, że Collagen Select posiada właściwości nie tylko odmładzające, ale dodatkowo głęboko nawilżające, ujędrniające oraz poprawiające gęstość skóry.
  • hydrolizat kolagenu Verisol® – jest to kolagen najnowszej generacji wykazujący bardzo wysoki poziom przyswajania w układzie pokarmowym. Cząsteczki Bioactive Collagen Peptides® są znacznie mniejsze od normalnych cząsteczek kolagenu co sprawia, że znacznie szybciej, a przede wszystkim skuteczniej wpływają na wygląd skóry. Skuteczność działania hydrolizatu kolagenu Verisol® potwierdziło aż 6 niezależnych badań klinicznych. Regularnie stosowany przyczynia się do zwiększenia produkcji kolagenu, a także poprawia elastyczność skóry i zmniejsza widoczność już istniejących zmarszczek. Co więcej składnik ten ma zbawienny wpływ również na kondycję włosów i paznokci, zapobiegając ich rozdwajaniu się.

Dodatkowo Collagen Select zawiera witaminy i minerały, które wspierają działanie substancjiaktywnych:

  • biotyna,
  • witamina A,
  • witamina C,
  • niacyna,
  • cynk,
  • miedź,

Collagen select działanie

Suplement diety Collagen Select działa od środka, dzięki czemu wspomaga codzienną pielęgnację. Regularne stosowanie suplementu diety działa w aż trzech obszarach, co pozwala uzyskać najlepsze rezultaty. Zawarte w nim substancje aktywne pozwalają uzyskać poprawę takich parametrów skóry jak nawilżenie, elastyczność oraz gęstość. Połączenie tych elementów pozwala na dłużej zachować młodzieńczy wygląd skóry.

Collagen Select właściwości

Regularne stosowanie suplementu diety Collagen Select pozwala zlikwidować drobne zmarszczki. Dzięki skutecznym właściwościom hydrolizatu kolagenu Verisol®, który stymuluje produkcję kolagenu, a także przyspiesza wzrost tkanki łącznej oraz syntezę proteoglikanów drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.

Zawarty w Collagen Select DracoBelle™ Nu poprawia wygląd skóry poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu nawilżenia, a także zwiększenie elastyczności i gęstości skóry.

Stosowanie Collagen Select przywraca odpowiedni poziom nawilżenia i elastyczności skóry, a także stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, dzięki czemu drobne zmarszczki ulegają wyprostowaniu, a kolejne nie powstają.

Zawarte w suplemencie diety witaminy i minerały dodatkowo pozwalają zadbać o włosy i paznokcie, zapewniając ich prawidłową pigmentację, a także zapobiegając ich łamaniu się i rozdwajaniu.

Collagen Select efekty

Collagen Select działa od środka, dzięki czemu wspiera działanie kremów, maseczek oraz zabiegów medycyny estetycznej. Pozwala znacznie szybciej zobaczyć pierwsze rezultaty. Regularne stosownie suplementu diety pozwala zachować owal twarzy, zmniejsza widoczność zmarszczek dzięki poprawie elastyczności skóry, a także pozwala zachować młodzieńczy blask, dzięki zapewnieniu odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Piękno w parze z kolagenem

Białko kolagenowe wchodzące w skład niemalże wszystkich tkanek ludzkiego organizmu ze względu na swoje właściwości jest w pierwszej kolejności odpowiedzialne za jak najdłuższe zahamowanie procesu starzenia i utrzymanie piękna.

Włókno kolagenowe stanowi niemalże siedemdziesiąt procent białka jakie jest zawarte w tkance skórnej i dzięki swojej rozciągliwości odpowiada za jej elastyczność. W organizmie człowieka wraz z upływem czasu niknie samoistna umiejętność wytwarzania białka kolagenowego i już po ukończeniu dwudziestu pięciu lat zaczynają pojawiać się jego pierwsze ubytki. Brak wymaganej ilości białka kolagenowego w tkance skórnej rozpoczyna proces starzenia się skóry, która staje się mniej sprężysta, traci elastyczność i zaczynają na niej pojawiać się pierwsze zmarszczki. Aby przyhamować ten niestety nieodwracalny proces można sięgać po preparaty zawierające czysty kolagen pozyskiwany z ryb morskich, który w najskuteczniejszy sposób uzupełnia braki białka kolagenowego.

Dla jak najdłuższego zachowania młodości i piękna już po pojawieniu się pierwszych symptomów związanych z ubytkiem białka kolagenowego należy koniecznie zadbać o zalecaną przez żywieniowców suplementację diety. W sprzedaży oferowane są różne suplementy z kolagenem a przy ich wyborze warto kierować się ich składem i szukać produktów zawierających aktywny kolagen z ryb morskich oraz podwyższoną zawartość witaminy C, A i E. Kolagen pozyskiwany z białka ryb morskich ma najbardziej podobną strukturę oraz właściwości do kolagenu człowieka. Bardzo szybko wchłaniany jest przez organizm i jest przyswajalny niemalże w stu procentach co potwierdza, że skutecznie uzupełnia istniejące braki. Z kolei witaminy C, A i E wzmacniają kondycję włókien białkowych hamując pojawianie się w ich obrębie braków.

Zastosowanie rybiego kolagenu nie tylko może zahamować proces starzenia się tkanki skórnej, zwiększa jej elastyczność oraz spłyca zmarszczki ale także przynosi wręcz doskonałe rezultaty w niwelowaniu wszelkiego rodzaju blizn. Kolagen na blizny dzięki swoim właściwościom rozjaśnia oraz odpowiednio zmiękcza tkankę przerośniętej skóry. Dzięki temu blizny są bardziej wygładzone i stają się mniej widoczne. Skuteczność preparatu poświadczają liczne badania naukowe.

Znając własności białka kolagenowego można wspierać swoją urodę, na dłużej hamując starzenie się wykorzystując nie tylko bezpieczne dla organizmu ale przede wszystkim naprawdę skuteczne preparaty zawierające rybi kolagen!

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

About Post Author

You Might Also Like